Her geçen gün artan araç sayısı nedeni ile günümüz İstanbul’unda  bir noktadan diğerine ulaşmak özel aracınız olsa pek çoğumuz için yorucu ve vakit alıcıdır. Hele birde bu yolculuğumuza evcil dostumuz bize eşlik edecekse bu seyahat onun ve bizim için yeterince can sıkıcı olabilir. Tüm bu olumsuzlukların üzerine birde özel aracımız yoksa ve bu yolculuğu toplu taşıma veya taksi ile sağlayacaksak; sürücü ve yolcuların garip bakışları, küçük sürtüşmeler ve ret edilip alınmayan taksi ve toplu ulaşım araçlarının neden olduğu sinir ve stres’e karşıda hazırlıklı olmak gerekir.

PETOBÜS pet taşıma olarak İSTANBUL PET TAKSİ hizmetimizle sizin ve minik dostlarımızın hayatında sinir ve stres oluşturan tüm olumsuzluklardan uzak ve keyifli bir yolculuk deneyimi ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz ve yolculuklarınızı eğlenceli bir hale getiriyoruz. Bir telefonunuz ile İSTANBUL PET TAKSİ hizmetimizle sizi ve evcil dostunuzu adresinizden alıp istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. PET TAKSİ ile kendi özel aracınızla trafikte karşılaşacağınız sorunlardan, toplu taşıma veya normal taksi uygulamalarındaki can sıkıcı problemlerden uzak bir şekilde evcil dostunuzu veteriner hekimine, kuaförüne veya gitmek istediğiniz  diğer bir aktiviteye götürürken sizler için en değerli şey olan zamanınızın sizde kalmasını sağlıyoruz.

köpek nakil, köpek taşıyan taksi

İstanbul Pet Taksi

Pet Taksi İçin Güvenli Yolculuk Kurallarımız;

  • İSTANBUL PET TAKSİ hizmetimizle sizlere en iyi hizmeti sunabilmemiz için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor çünkü bizi aradığınızda başka bir minik dostumuzla seyahatte olabilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere hizmet veremeyebiliriz. İletişim bilgilerimiz için BURAYA tıklayınız.
  • Minik dostlarımızı sürüş güvenliği ve onların sağlıkları için yolculuk süresince onları araç içinde onlara için ayrılmış özel alanlarda taşıyoruz. (Gerek minik dostlarımızın sağlığı gerek sürüş güvenliği ve iyi bir dezenfeksiyon işlemi için bunu yapıyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için BURAYA tıklayınız.)
  • PETOBÜS pet taşıma olarak minik dostlarımız ile yapacağımız gerek şehir içi gerek şehir dışı yolculuklarımızda anestezi ya da sakinleştirici gibi uygulamaların yapılmasını  talep etmiyoruz, veteriner hekimi tarafından istenmedikçe sakinleştirilmesi taraftarı değiliz.
  • PETOBÜS pet taşıma olarak minik dostlarımızın da keyifli ve konforlu bir yolculuğu hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle  İSTANBUL PET TAKSİ hizmetimizde  kullandığımız araçlarımızın hepsi klimalı ve camlı (kapalı panelvan olmayıp aydınlık, havadar) araçlardır.
  • Araçlarımız sizin de petinizle birlikte rahatça seyahat edebileceğiniz donanıma sahiptir.
  • Araçlarımız her yolculuk sonrası dezenfekte edilmektedir.

PETOBÜS   pet taksi ve hayvan taşıma olarak önceliğimiz minik dostlarımızın güvenli ve konforlu seyahatidir ve uzman ekibimiz bunun için yeterli bilgi, tecrübeye sahiptir.

Minik dostlarımızla sağlıklı ve bol oyunlu günlere…