Şehiriçi Pet Taksi, Hayvan Taşıma

İstanbul gibi büyük bir şehirde minik dostumuz ile gezerken veya veteriner hekim gibi zaruri bir ihtiyacımız için seyahat ederken tramvay,  otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarına minik dostumuzun  kabul edilmediği veya bu aşılsa bile garipseyen gözlerin üzerimizde olduğunu pek çok kez hissetmişizdir. Tüm bunlardan kurtulup  ilk taksiye binmeye çalışırken reddedilmek, araca alınmamak  minik dostumuzu olduğu kadar bizleri de üzmüştür. Bireysel olarak bile ulaşımın zor olduğu şehrimizde, minik dostlarımız ile  gitmek istediğiniz yere minik dostunuzun hak ettiği konfor ile sorunsuz, hijyenik ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi  için Pet Taksi ile Şehiriçi Pet, Evcil Hayvan Taşıma olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

İstanbul Pet Taksi

Sizi götürmeyi kabul edecek doğru taksiyi beklemek için geçen uzun bekleyişleri, anlamsız bakışları PETOBUS Pet Taksi, Evcil Hayvan Taşıma ile artık yaşamayacaksınız.

PETOBUS Pet Taksi, Evcil Hayvan Taşıma olarak ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmetinizdeyiz.

Pet Taksi ile Şehiriçi Pet, Hayvan Taşıma

PETOBUS Pet Taksi ve Evcil Hayvan Taşıma Hizmetleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler;

  • Siz aradığınızda başka bir minik dostumuz ile seyahat ediyor olabiliriz. Lütfen arayarak Pet Taksi, Evcil Hayvan Taşıma için rezervasyon yaptırınız.

 

  • Minik dostlarımız hasta olabilir, bazı hastalıklarda taşıyıcı olup herhangi bir semptom göstermeyebilir, alerjisi ya da aşırı duyarlılık gibi problemleri olabilir. Evcil hayvan taşıma kargo, pet taksi ya da hayvan taşıma gibi hizmetlerin tamamında seyahat öncesinde araç dezenfekte edilmeli, olası kontaminasyonlar engellenmeli ve minik dostumuz yolculuk için veteriner hekim kontrolünden geçirilmelidir. Bu yüzden PETOBUS  Hayvan Taşıma Hizmetleri olarak tüm seyahatlerimiz öncesinde araç ve ekipmanlarımızı dezenfektanlar ile temizlemekteyiz. Minik dostumuzun alerjisi var ise bize bildirin.
  • Petobus, Pet Taksi, Hayvan Taşıma ile seyahat ederken hem minik dostumuzun sağlığı hem de sürüş güvenliği için seyahat boyunca onun için fazlası ile geniş kafesinde kalması gerekecektir. Detaylar için aracımızı inceleyin.

 

  • Tüm araçlarımız klimalıdır ve küçük dostlarımız için büyük bölümlerle dizayn edilmiştir. Minik dostlarımızın sağlığı, konforu ve güvenliği için işinde uzman ekibimiz tarafınca maksimum özen gösterilmektedir.
  • PETOBÜS  Hayvan Taşıma Hizmetleri olarak sizin ve minik dostlarımızın seyahat etme özgürlüğünü arttırmak için yola çıktık. Konforlu ve güvenli bir seyahat için bize ulaşın.

Diğer

  • Şehirlerarası pet taksi, pet taşıma, köpek nakil, kedi gönderme, evcil hayvan kargo hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.
  • Minik dostlarımızla seyahatlerinizde dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

  • Fiyat bilgisi için bizi arayın.