Şehirlerarası Pet, Hayvan Taşıma

Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşıma

Otobüs ile çıkacağınız yolculuklarda minik dostumuzun yazın sıcak, kışın soğuk ve havasız bagajlarda saatlerce yolculuk etmesi, her mola yerinde bir yetkili bularak bagajı açtırmak, uçak ile yapılacak yolculuklarda uzayan anlamsız ve pahalı prosedürler ve havasız bagaj bölümünde yaşanabilecek olumsuzlukların tüm minik dostların ve siz hayvan severlerin en büyük problemi olduğunun bilincindeyiz.   Bu bilinçle minik dostumuzun çıkacağı şehirler arası seyahatlerinde klimalı araçlarımız, uzman ekibimiz ile onların hak ettiği şekilde konforlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmeleri PETOBUS Pet Taksi, Evcil Hayvan Kargo-Taşıma olarak tek hedefimizdir. Minik dostumuzun  Türkiye’nin her köşesine yapacağı seyahatlerde yol arkadaşı olmak için hizmetinizdeyiz. Detaylar için lütfen arayınız..

 

  • Siz aradığınızda başka bir minik dostumuz ile seyahat ediyor olabiliriz. Lütfen arayarak rezervasyon yaptırınız.
  • En yakın seyahat planımız için lütfen arayarak bilgi alınız.
  • Minik dostumuzun aşılarının ve parazit tedavilerinin eksiksiz olduğundan emin olunuz. Eksik aşı ve tedavilerini yolculuk öncesi muhakkak tamamlayınız. Veteriner hekimlerimiz size yardımcı olacaktır.
  • Minik dostumuzun hastalık veya problemi varsa lütfen bizleri bilgilendirin veya Veteriner Hekimlerimizden bilgi alınız.
  • Minik dostlarımız hasta olabilir, bazı hastalıklarda taşıyıcı olup herhangi bir semptom göstermeyebilir, alerjisi ya da aşırı duyarlılık gibi problemleri olabilir. Evcil hayvan kargo taşıma, pet taksi ya da hayvan taşıma gibi hizmetlerin tamamında seyahat öncesinde araç dezenfekte edilmeli, olası kontaminasyonlar engellenmeli ve minik dostumuz yolculuk için veteriner hekim kontrolünden geçirilmelidir. Bu yüzden PETOBUS Pet Taksi, Evcil Hayvan Kargo Taşıma Hizmetleri olarak tüm seyahatlerimiz öncesinde araç ve ekipmanlarımızı dezenfektanlar ile temizlemekteyiz. Minik dostumuzun alerjisi var ise bize bildirin.

 

   Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Petobus, Pet Taksi, Evcil Hayvan Kargo Taşıma ile seyahat ederken hem minik dostumuzun sağlığı hem de sürüş güvenliği için seyahat boyunca onun için fazlası ile geniş kafesinde kalması gerekecektir. Detaylar için aracımızı inceleyin, bizi arayın.
  • PETOBÜS Pet Taksi ve Evcil Hayvan Kargo Hizmetleri olarak sizin ve minik dostlarımızın seyahat etme özgürlüğünü arttırmak için yola çıktık. Konforlu ve güvenli bir seyahat için bize ulaşın.
  • İstanbul pet taksi için buraya  tıklayınız.
  • Pet taşıma, evcil hayvan kargo, köpek nakil konusunda dikkat edilmesi gerekenler için buraya tıklayınız.
  • Fiyat bilgisi için bizi arayın.